wtorek, 26 stycznia 2016

Reaktywacja bloga


Hejo, jesteście jeszcze tutaj? :) Chciałabym Was poinformować, że wznawiam prowadzenie mojego drugiego bloga (klik) i bardzo Was tam serdecznie zapraszam! Znajdziecie tam mojego autorstwa recenzje, przemyślenia. Zamierzam również publikować jakieś krótkie historyjki. Słowem, mój pierwszy autorski blog ;)
Serdecznie zapraszam zainteresowanych!


4 komentarze:

 1. http://kochamczytacblogi.blogspot.com/


  Zapraszam. : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj.
  Serdecznie zapraszam Cię do mnie i zachęcam do czytania Liliana i tajemnica magicznej Gilardii. Jest to magiczna historia, która może zaskoczyć nie jedną osobę. Odległa nieco magiczna kraina,z której pochodzą, dziwne istoty istnieje naprawdę, a jej odkrycie staje się nieco problematyczne szczególnie dla Liliany, która jako główna bohaterka całego tego zamieszania dozna nie jednego szoku i zaskoczenia. Natomiast życie i jego zakamarki są jeszcze przed nią, a to, co zadecyduje, będzie miało wielki związek z jej przyszłością."
  Jeżeli lubisz książki fantasy lub te, co z przygodą są za pan brat, ta książka jest dla ciebie. Rozdziały będą pojawiać się systematycznie raz na tydzień. Mam nadzieję, że wpadniesz i Ci się spodoba ^.^ Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia. Buziaki x
  http://piorkiemlili-pomiedzywersami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie, jako osobę piszącą świetne opowiadania (przeczytałam całość już jakiś czas temu, żeby nie było, że tylko słodzę), zainteresuje cię ta strona:
  http://twoj-redaktor.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! Przypominam, że dedykowałaś mi jeden z wcześniejszych rozdziałów, więc pojawiam się z zaproszeniem na swojego bloga :)
  http://preludiumofwyverntrylogy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń